Soutěž "Sova pro knihovnu"

V měsíci březnu proběhla v Knihovně Antonína Sovy v Lukavci soutěž s názvem „Sova pro knihovnu“. Zadáním soutěže bylo nakreslit jakoukoliv sovu nebo přímo portrét básníka Antonína Sovy. Děti soutěžily ve 3 kategoriích - žáci MŠ, žáci 1. stupně ZŠ a žáci 2. stupně ZŠ. Obdrželi jsme více jak 70 krásných obrázků a nebylo lehké vybrat ty nejlepší z nich. Na všechny obrázky se budete moci podívat při příležitosti slavnostního otevření knihovny, které je naplánované na měsíc červenec.
 
Dne 3. května proběhlo v knihovně slavnostní předání odměn výhercům ze ZŠ. Ocenění v podobě balíčku, který se skládal z hezké knížky, výtvarných potřeb a něčeho sladkého na zub obdrželi: Jonáš Tržil (3. třída), Viktorie Vokounová (4. třída), Erika Svobodová (5. třída) a Zuzana Svitáková (7. třída). V první kategorii - žáci MŠ zvítězili Vojtěch Boťa a Mia Štěpánková. Těmto nejmladším výhercům byl balíček s odměnami předán přímo v MŠ. Ani ostatní zúčastnění neodešli s prázdnou. Všichni si odnesli omalovánky a něco sladkého na zub.
 
Všem zúčastněným tímto ještě jednou děkujeme!

tisk Tisknout   ↑ Nahoru