Zájezdy do zahraničí

Zájezdy do zahraničí

Každé dva roky naše škola vyjíždí za hranice našeho státu. I příští školní rok se chystáme. Tentokrát do Paříže a Londýna.

Vyrážíme čtvrtou říjnovou neděli v odpoledních hodinách přes Německo do Francie. Až se ráno v autobuse vzbudíme, nad námi se objeví nádherná Eiffelova věž, kterou velmi rádi navštívíme. Poté se budeme procházet Paříží a obdivovat její krásy. Čeká nás i projížďka po řece Seině. Přespíme v hotelu Formule a další den se vydáme do zahrad ve Versailles.

Pak už následuje cestování a to tunelem do Anglie. Tam dorazíme ve večerních hodinách a nastane chvíle, kdy si pro nás dojedou anglické rodiny. Všichni doufáme, že budou skvělé. Tento rok máme v plánu navštívit Londýnské oko, Buckinghamský palác, Trafalgarské náměstí, Covent Garden, muzeum Madame Tussaud´s, katedrálu sv. Pavla, Tower Bridge nebo divadlo W. Shaekspeara Globe Theatre. V Londýně strávíme dva dny, které zakončíme v Greenwich, v místě, kudy prochází nultý poledník.

Nasedneme do autobusu, řekneme si své zážitky, ukážeme si suvenýry, fotky, asi se i vyblbneme, vyspíme a další den se přivítáme se svými rodiči v Lukavci.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru