Projekt "Baťůžky"

Ve čtvrtek 16. září 2021 proběhla na naší škole přednáška, která se týkala "BATŮŽKOVÉHO PROJEKTU".

Tuto přednášku uspořádala paní Jílková se slečnou Zachovou. Obě nás seznámily s programem Marry´s meals a BATŮŽKOVÝM PROJEKTEM, do kterého se naše škola zapojila. Jedná se o pomoc africkým dětem, které nemají potřebné vybavení do školy. Pomoc spočívá v tom, že žáci společnými silami naplní batůžek potřebnými věcmi, které jsou uvedeny na seznamu.

Děti přednáška velice zaujala. Mnohé z nich si totiž neuvědomovaly, že obyčejné věci, které my považujeme za samozřejmost, v těchto zemích samozřejmostí nejsou. Všechny pak po přednášce začaly přemýšlet, co by do batůžku mohly dát, jak by mohly pomoci. Nechme se tedy překvapit, kolik batůžků se jim podaří vytvořit.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru