Pěvecký sbor Čtyřlístek

Již 6. rokem mají žáci naší školy možnost navštěvovat pěvecký sbor Čtyřlístek. Tuto příležitost každoročně využívá více než 30 dětí od 1.- 9. třídy. Každý rok pořádáme několik vystoupení. Spolupracujeme i se Základní uměleckou školou Pacov, která má v naší škole pobočku. Její koncerty obohacujeme naším zpěvem.

Co plánujeme v letošním školním roce?

19.5. 2014 v 17:00 se koná již 3. ročník Koncertu nejen pro maminky. Letos se uskuteční v kostele sv. Václava. Toto vystoupení je zajímavé tím, že nejen pěvecký sbor Čtyřlístek, ale i další dva, pacovské Sluníčko a Červánky, se spojí dohromady a společně si zazpívají. Stejný repertoár předvedeme i v pacovském kině 20.5.2014 v 17:00. Už se všichni těšíme, jak si společně zazpíváme.

ZUŠ Pacov v Lukavci

Žáci lukavecké školy mají možnost navštěvovat ZUŠ přímo v Lukavci v budově naší školy a více se tak věnovat hudbě. My jsme za to velmi rádi, protože tím více dětí hraje na hudební nástroje – klavír, keyboard, sopránovou či altovou flétnu.

V pondělí 26.5.2014 v 17:00 Vás srdečně zveme na Koncert ZUŠ, který se bude konat v budově naší školy. Přijďte se podívat, jak se naším žákům daří.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru