Akce 2. třídy

Projekt "Záložky do škol"

V úterý 19. října 2021 se žáci 2. třídy základní školy zapojili do projektu "Záložky do škol". Záložky vyráběli v hodině čtení, kde si společně četli pohádku Vodníkova Hanička. Práce je bavila a všichni se moc snažili. Posuďte sami!
Doufáme, že záložky, které poputují na Slovensko udělají slovenským školákům radost.


 

Projektový den „Halloween“ – 2. třída

Dne 26. října 2021 měli druháčci projektový den, který byl zaměřen na Halloween. Žáci i paní učitelka si přinesli kostýmy, do kterých se hned ráno převlékli a projektový den mohl začít. Paní učitelka si pro děti připravila spoustu aktivit, které souvisely jak s výukou jednotlivých předmětů, tak i s tématem projektového dne. Společně se naučili halloweenskou básničku, počítali strašidelnou matematiku a četli tajemné příběhy. Na závěr dne si pustili strašidelnou pohádku. Paní učitelka pro děti měla připravené bonbony ve tvaru oka a strašidelné muffiny, které dětem moc chutnaly.

Nezapomněli ani na náš svátek – Dušičky, a společně zavzpomínali na ty, kteří již fyzicky mezi námi nejsou, ale v našich srdcích zůstanou navždy.

video

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru