Čarodějný slet aneb Pohádka pro děti od pěti do sto pěti let

Ve čtvrtek 24. října k nám zavítali žáci ze Základní školy Jana Husa v Písku, aby nám představili svůj již pátý autorský muzikál Ládi Horníka „Čarodějný slet“.  Během dvou hodinových představení jsme všichni obdivovali nejen herecké, ale i pěvecké a taneční výkony účinkujících.  Vše bylo umocněno živou hudbou, o kterou se postarali žáci a učitelé z muzikálového souboru. Tento soubor oslaví v příštím roce již desáté výročí.

Musíme také zdůraznit, že soubor vystupoval poprvé v cizím prostředí a výkony herců byly i přes tento fakt opravdu obdivuhodné. Velmi nás těší, že právě Lukavec mohl být prvním místem, kde si herci zahráli před ,,cizím“ publikem. Na divácká křesla usedli nejen naši žáci, ale i děti z Praktické školy Černovice, Základní školy Košetice a z lukaveckého Centra sociálních služeb. Už se všichni těšíme na příští rok, až přijedou s novým muzikálem.