VÝTVARNÁ SOUTĚŽ HELENÍN 2019

Ve středu se osm žáků naší školy zúčastnilo VÝTVARNÉ SOUTĚŽE pro žáky 8. a 9. tříd, kterou pořádala Střední umělecko-průmyslová škola HELENÍN.

Soutěž proběhla v odborných ateliérech střední školy a letos se jí zúčastnilo 150 žáků základních a základních uměleckých škol. Na začátku byla vyhlášena dvě témata, na jejichž  zpracování  měly děti  dvě hodiny. Pracovat mohly libovolnou technikou na formát A2. Letošní témata byla: HOSTINA a CESTA KOLEM SVĚTA.

Učitelé střední školy vybrali a ocenili deset prací věcnými cenami a určili tři speciální ceny. Letos ještě vybírali dalších deset prací samotní studenti této umělecké průmyslovky.

ADELA_heleninaneta_helenin

Výtvarné práce našich dvou žaček Adély Ročňové a Anety Dalíkové se líbily právě studentům.

Holky gratuluji.  😆