Den dětí 2019

V pondělí 3. června devátá třída pořádala Dětský den. Ráno se žáci shromáždili v hale prvního stupně, kde vyslechli pravidla bezpečnosti a byli rozděleni do osmi týmů. Tématem letošního dne dětí byly počítačové hry. V půl deváté skupiny vyrazily na první stanoviště. Protože bylo hezké počasí, stanoviště byla v parku a v okolí školy.  Postupně děti prošly osm stanovišť. Vyzkoušely si střílet ze vzduchovky, odpovídat na otázky ohledně České republiky, chodit poslepu kolem stromů pomocí provazu, podle mapy, zahrát si hokej, běhat terénem a plnit různé úkoly, střílet do brány na fotbalovém hřišti, či tancovat nebo hrát pantomimu. Akce končila kolem dvanácté. Byl to vydařený den. Děti si ho užily a druhý den ráno dostaly odměny.

                                                                                                         žákyně 9. třídy