O školce

Provozní doba:

Poplatek:

250 Kč/měsíc/dítě (výjimka je stanovena platnou směrnicí)

Stravování:

jídlo je distribuováno ze školní jídelny základní školy (ceník zde)

Volná místa:

v současné době můžeme přijmout 8 dětí

Mateřská škola je součástí Základní školy v Lukavci s právní subjektivitou. Pracuje jako odloučené pracoviště v samostatné budově umístěné v okrajové a klidné části obce nedaleko základní školy s dostupností blízkého parku a okolní přírody.

K mateřské škole náleží prostorná oplocená zahrada s pískovišti, houpačkami, bazénem, lavičkami a altánkem.Děti mají k dispozici další přenosné vybavení, tříkolky, míče, kočárky a hračky na pískoviště. Zahrada a zahrádky u vstupu školy jsou osázeny pěknou okrasnou zelení.

Mateřská škola má vyhovující prostornou budovu s kapacitou 60 dětí, v přízemí jsou dvě třídy, ložnice, herna,samostatná tělocvična, jídelna, dvě umývárny, kancelář, pracovní prostory a hygienické zázemí pro pracovnice. V suterénu jsou skladové prostory pro zahradní nářadí, prádelna a sušárna.

V letech 2008 – 2011 byly postupně upraveny vnitřní prostory školy, šatny a třídy byly vybaveny novým dřevěným a barevným nábytkem, zrekonstruovány byly umývárny dětí a do výdejny jídla byl pořízen nerezový nábytek s myčkou nádobí

V září 2012 byla dokončena celková rekonstrukce školy. Provedena byla výměna oken a vchodových dveří i celkové zateplení celé budovy včetně sklepních prostor. Barevnou výmalbou získaly prostory příjemný veselý ráz. Na nové fasádě školy je vyobrazena duha jako symbol názvu školy.

Na Vaše děti se těší:

• Jana Rakouská (vedoucí učitelka)
  • Dana Dvořáková (učitelka)
  • Stanislava Smetanová (učitelka)
  • Bc. Kateřina Mašková (učitelka)
  • Veronika Moravcová (učitelka)
  • Michaela Vaněčková (učitelka)
  • Ivana Mašátová (asistentka pedagoga)
  • Martina Tomanová (asistentka pedagoga)
  • Kateřina Boháčková (školnice)