Rozloučení s deváťáky

Dne 29. 6. 2018 se v hale prvního stupně Základní školy v Lukavci sešli všichni zaměstnanci, učitelé, žáci a také jejich rodiče na slavnostním rozloučení s vycházející třídou. Při této příležitosti jim starosta městyse předal pamětní listy a medaile a třídní učitelka stužky, které si jako překvapení připravili jejich rodiče. Našim dnes již bývalým žákům přejeme hodně štěstí, životních úspěchů a splnění všech jejich představ a přání.

Foto zde a zde.

DSC_0491 (2) (800x533)

Jan Buřič (SPŠ a SOU Pelhřimov, Elektromechanik, mechanik), Daniel Zíka (SPŠ a SOU Pelhřimov, Elektromechanik, mechanik), Václav Adamovský  (SPŠ a SOU Pelhřimov, Elektromechanik, mechanik), Tereza Zamrzlová (SPŠ a SOU Pelhřimov, Operátor dřevařské a nábytkářské výroby), Miloš Zamrzla (SPŠ dopravní, P-5, Motol, Elektromechanik pro zařízení a přístroje), Nikola Střádalová (Akademie Světlá / Sázavou, Průmyslový design), Jakub Švec (SŠPTA Jihlava, Informační technologie), Viktorie Anna Zamrzlová (Gymnázium a SPedŠ Čáslav, Pedagogické lyceum), Pavla Šmerglová (Bohemia Chrudim, Pedagogické lyceum), Eliška Butalová (SUPŠ Jihlava – Helenín, Design oděvů a módních doplňků), Lenka Vaněčková (Gymnázium Třeboň, Gymnázium). Ze sedmého ročníku odcházejí Petra Dudová a Martin Michal (Gymnázium Pacov)